13 marca 2017

Transport mebli do Norwegii, rzeczy, szafy

Tani transport mebli do Norwegii z Polski z Eurotrans Handzel to gwarancja jakości i bezpieczeństwa Twojej przeprowadzki. Zaufało nam setki osób przeprowadzających się do Oslo – skorzystaj i Ty ! 🙂 Zapewniamy dowozy mebli do dowolnego norweskiego miasta, szybki rozładunek z wnoszeniem (gratis) ponieważ nasza ekipa ma na koncie setki przeprowadzek – robimy to ekspresowo.

Wykonujemy kompleksowe transporty mebli i zabudów do Norwegii, gwarantujemy terminowy dojazd. Wykonaliśmy setki transportów Polska Norwegia z meblami i rzeczami. Przewozimy także antyki i meble na zamówienie co pozwala nam w sposób profesjonalny dowozić ubezpieczone mienie pod wskazany adres.

Transport mebli Polska – Norwegia

W EuroTrans Handzel wiemy, że norweskie warunki atmosferyczne nie wpływają dobrze na transportowane ładunki dlatego kierujemy się zasadami:

  • Każdy mebel, każdy karton i każda rzecz jest chroniona i pakowana w odpowiedni sposóbtransport mebli do norwegii oslo
  • Trasa przeprowadzki jest planowana tak, aby ekspozycja na na niedogodności była jak najmniejsza
  • Kierowca jest zobowiązany sprawdzać okresowo stan przewożonego ładunku
  • Umożliwiamy stały kontakt z przewoźnikiem celem monitorowania transportu

Przewóz stołów do Norwegii z Polski

Wykonujemy transport zmontowanych mebli w tym stołów niestandardowych, mebli konferencyjnych oraz szaf gdańskich. Zapewniamy stuprocentową pewność, że żaden mebel nie zostanie uszkodzony w transporcie – a nasz kierowca w każdej chwili będzie pod telefonem do Państwa dyspozycji.

Transport rzeczy Polska Norwegia

Jeżeli potrzebujesz wykonać coś ponad transport mebli do Norwegii, np. przewieźć maszyny budowlane czy inne rzeczy niestandardowe – powiedz nam o tym. Znajdziemy tanie miejsce w doładunku do auta, które już i tak podąża transportem do Norweskiego miasta i zabierze Twój ładunek przy okazji!

Zabezpieczamy meble w przewozie do Norwegii

Każdy mebel traktowany jest autonomicznie. Zapewniamy odpowiednie okręcenie mebli taśmą oraz folią a w przypadku mebli delikatnych stosujemy gąbki i folie bąbelkowe. Zapewniamy nienaruszony stan przewożonego ładunku, kładziemy także nacisk na transport antyków w specjalnym wielopasowym stabilizowaniu ładunku.

Dzięki Eurotrans Handzel wiesz, że transport mebli do Norwegii uda się w 100%

+48 668 738 299

[email protected]

transport mebli do oslo