4 maja 2017

Przeprowadzki Kraków Norwegia

Wykonujemy tanie przeprowadzki Kraków Norwegia oraz dla naszych klientów –  wnoszenia gratis oraz pomoc w załadunku. Wszystkie meble i rzeczy będą odpowiednio opakowane i zabezpieczone – wiemy jak jest to ważne przy transporcie rzeczy na takie dystanse.
Szybka i tania przeprowadzka Kraków Norwegia z Eurotrans Handzel oznacza, że masz gwarantowane ubezpieczenie na Twoje rzeczy, gwarancje dotrzymania terminu pod rygorem kary oraz skład ludzi wnoszących i montujących meble na miejscu.

Wykonujemy przeprowadzki do Norwegii z Krakowa od wielu lat do wszystkich norweskich miast, obsługujemy każdy typ mebli i ładunków, gwarantujemy wnoszenie na każde piętro.
W naszej ofercie proponujemy przeprowadzki Kraków – Norwegia tanio -nawet meble gabarytowe i nierozkręcalne

Transport mebli Kraków Norwegia

Wykonujemy szybki transport mebli z Krakowa do Norwegii – przewozimy meble rozłożone, w pudłach, oraz złożone, opakowane i niewymiarowe. Do transportu mebli wykorzystujemy odpowiednie wózki widłowe oraz poręczne windy przy busach – dzięki temu nie wymagamy żadnej pomocy przy załadunku, nie musimy również obawiać się, że gabarytowe meble nie zostaną właściwie załadowane na pakę.

Solidne ubezpieczenie mebli w przeprowadzce

Ubezpieczymy, okręcimy folią, asekurujemy gąbką, zapakujemy w pudła. W przypadku rozłożonych mebli możemy oferować folię bąbelkową, gąbki, taśmy oraz odpowiednie przedziały bagażowe – w przypadku mebli wolnostojących oraz niedających się rozkręcić oferujemy odpowiednie ubezpieczenie rantów mebli oraz krawędzi. Odpowiednie zabezpieczenie mebli w przeprowadzce jest niezwykle istotne, już na wyjeździe z Krakowa do Szwecji Twoje rzeczy muszą być należycie ułożone i chronione żeby spokojnie przebyć całą długość trasy.

Cena – przeprowadzki Kraków Norwegia ?

Wyznacznikiem zniżającym cenę przeprowadzki Kraków Norwegia jest niewątpliwie kwestia możliwego doładunku. Jeżeli nasze auto już jedzie do Norwegii z częściowym załadunkiem – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dotransportować całe Twoje mieszkanie za połowę ceny! Z zasady przewoźnicy nie chcą wykonywać doładunków zarabiając krocie na transporcie rzeczy do Norwegii solo – w Eurotrans Handzel oferujemy Ci najbardziej korzystny układ z ubezpieczeniem.

Rabaty, zniżki przy dużych przeprowadzkach oraz gwarancja na odpowiednie upusty w zależności od ilości oraz wielkości przewożonych rzeczy. Oszczędności na przeprowadzce do Norwegii z Krakowa rozpoczynamy od optymalizacji trasy – wielu przewoźników wybiera niekorzystne dla klienta trasy przelotowe przez co cena przeprowadzki diametralnie rośnie. W Eurotrans Handzel obniżamy koszta transportu rzeczy do Norwegii poprzez najkrótszą możliwą trasę dojazdu.

Cena transport mebli Kraków Norwegia

Jeżeli potrzebujesz przetransportować same meble między Polską a Norwegią – napisz nam o tym. Dowóz szafki, lodówki czy kanapy będzie dużo tańszy niż pełne przedsięwzięcie przeprowadzkowe. Zapewniamy dowozy ekspresowe, dla każdego typu mebli cena transport Kraków Norwegia będzie niska i przystępna.

Pełen cennik – przeprowadzka Kraków Norwegia otrzymasz telefonując do nas na wskazane numery – zachęcamy Cię do kontaktu – oszczędzisz czas i pieniądze!

przeprowadzki kraków norwegia